OKLEJANIE POJAZDÓW

Oklejanie jest doskonałym przykładem mobilnej reklamy. Ten rodzaj promowania firmy od wielu lat jest efektywnym pomysłem marketingowym. W ten sposób reklama dotrzeć może niemal wszędzie. Oklejenie rzuca się w oczy wszystkim potencjalnym odbiorcom – zarówno pieszym, jak i kierowcom. Jest to idealny i nieinwazyjny sposób na dotarcie do klienta w jego codziennym życiu. Ten rodzaj reklamy bardzo łatwo przyciąga uwagę, charakteryzując się dużą powierzchnią reklamową oraz konkretnym przekazem. Okleić można zarówno flotę pojazdów ciężarowych jak i samochody osobowe czy też dostawcze. Reklama ta może przekazać odbiorcy nie tylko nazwę firmy oraz informacje na temat oferowanych przez nią usług, lecz także często hasło marketingowe.

Specjalizujemy się w oklejaniu pojazdów grafiką wektorową; posiadamy certyfikaty ORAFOL do całkowitego oklejania pojazdów. Wyróżniamy się dodatkowo odtwarzaniem elementów na pojazdach zabytkowych i oklejaniu dachów pojazdów folią 3M 2080 (przykład poniżej). Wszystkie elementy folii docinamy dedykowaną taśmą wrap-cut.

oklejenie Fiata Doblo dla firmy WINDPOL

Projekt i oklejenie forda couriera dla firmy Żwiromax

Projekt i oklejenie busa dla domowej hodowli psów rasowych SANGREPURA.PL

Projekt i oklejenie busa firmowego Nissan Primastar dla ASENIZACYJNE24.PL

a

Oklejenie modelu

zestawu ciągnik +naczepa

Padel Transport&logistic

Projekt i wyklejenie firmowego samochodu dostawczego

Dacia Dokker

dla firmy PADEL transport&logistic

Dla firmy PRL AUTO zrealizowaliśmy projekt: odtworzenie typografii, grafiki oraz wykonanie specjalistycznych szablonów na zabytkowym pojeździe z czasów II Wojny Światowej

JEEP WILLYS

Wykonanie branding-u firmowego pojazdów i sprzętu budowlanego

dla firmy P.P.H.U “STEFA” Grzegorz Czerwiec

w Andrzejowie k/Łodzi

Projekt i oklejanie logotypami floty pojazdów ciężarowych firmy SOLTRANS

Projekt i oklejenie zestawu dla firmy transportowej SOLTRANS

Przy użyciu folii wylewanej, kanalikowej ORACAL 970 wykonaliśmy oklejenie ciągnika siodłowego oraz naczepy typu łódka grafiką wektorową, wycinaną na ploterze tnącym. Oprócz tego naszym zadaniem było również zaprojektowanie logotypu firmy i umiejscowienie go na zestawie.

projekt i oklejenie ciągnika siodłowego dla firmy transportowej Padel

Przy użyciu dedykowanej folii wylewanej kanalikowej ORACAL wykonaliśmy oklejenie ciągnika siodłowego grafiką wektorową wycinaną na ploterze tnącym oraz z pomocą taśm tnących 3M knifeless (do wycinania kształtów) i wrapcut (do linii prostych)

Projekt i oklejenie pojazdu do przewozu koni sportowych dla firmy VERTUS

oklejanie dachu i detali RENAULT RS TROPHY folią 3M 2080

Zapraszamy także do zapoznania się z innymi rodzajami reklam wykonywanych przez nas, np. Witryny sklepowe, Tablice reklamowe, Banery czy też Kasetony podświetlane. Nasza siedziba znajduje się w: Bukowiec, ul. Sportowa 4.