TABLICE REKLAMOWE

Pośpiech obecnie jest jednym z towarzyszących cywilizacji elementów. To właśnie on powoduje, że nie zwracamy uwagi na wiele istotnych rzeczy wokół nas. Jeśli jesteśmy w mieście, działają na nas setki bodźców. Jak skupić uwagę na potencjalnego odbiorcy na produkt, gdy pośpiech jest nam tak bliski? Dotrzeć do niego, gdy się zatrzyma, choćby na chwilę.

Nasze tablice reklamowe stanowią idealne pole do popisu dla różnego rodzaju kampanii oraz prezentacji produktu. Wykorzystują czas, który potencjalny odbiorca może poświęcić na zapoznanie się z nimi, dlatego idealnie komponują się z przystankami autobusowymi i tramwajowymi, centrami handlowymi lub różnego rodzaju punktami usługowymi.

Tablice reklamowe przygotowujemy w technice oklejania wydrukami wielkoformatowymi lateksowymi (ekologicznymi) lub solventowymi. Laminujemy wydruki. Oklejamy w technice folii barwionej w masie, wycinanej na ploterze i komponowanej na płaszczyźnie tablicy. Wykonujemy elementy przestrzenne na tablicach – wycinane z pleksy PCV na ploterach laserowych oraz CNC. Jako podłoże do tablic, wykorzystujemy wszelkie możliwe nośniki: PCV, pleksa, płyta dibond. Tablice reklamowe tworzone są według standardu SIM (System Identyfikacji Miejskiej).

Dla stref historycznych wykonujemy tablice na dystansach w technice lacobel (tło od tyłu, grafika od frontu). Tworzymy również opracowania projektowo-technologiczne dla tablic w strefach zabytkowych, dla urzędu konserwatora.

Tworzymy również tablice podświetlane LED. Polecamy również taki rodzaj reklam z uwagi na nowoczesne, rzucające się w oczy, tanie w utrzymaniu rozwiązanie.

Wykonanie i montaż tablicy na istniejącej konstrukcji dla Rady Osiedla im. Józefa Montwiłła-Mireckiego

Refreshing grafiki na tablicy reklamowej PAGAMED

Opracowanie projektowe wystawy “tu rodziła się Solidarność”

Wyróżnione tablice reklamowe – Szkoła języków obcych i wykonanie tablic dla kampanii reklamowej gazety Nowy Łowiczanin

Pozostałe realizacje tablic reklamowych

Mamy również do zaoferowanie stojaki reklamowe oraz rollupy. Zamówić oraz skonfigurować je można na stronie tani-rollup.pl